- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

چهار بازیگر دیگر به سریال «حکایت کمال» پیوستند

hekayat-kamal

به گزارش سوره سینما [1]به نقل از روابط عمومی پروژه،سریال «حکایت کمال» به تهیه کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی با روایتی از دهه چهل در مرحله پیش تولید قرار گرفته است و به تازگی میر طاهر مظلومی،محمد شیری، مهرداد ضیایی و سعید پیردوست هم به گروه بازیگران این پروژه پیوسته اند.

پیش از این حضور حمید لولایی، مریم سعادت، نگار عابدی، سولماز غنی و یوسف صیادی در این سریال قطعی شده بود. حکایتهای کمال سیری است در فضای ایام دهه چهل و ساختاری اپیزودیک دارد.

از نیمه اسفند سال گذشته مقدمات ساخت دکورهای این کار در شهرک سینمایی غزالی آغاز شده و با توجه به قصه های متعدد، پیش بینی می شود باز هم بازیگران نام آشنای دیگری طی روزهای آینده به پروژه بپیوندند.این سریال بزودی جلوی دوربین خواهد رفت.

«حکایت های کمال» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.

این سریال در مرکز سیما فیلم تولید می شود و ۱۵۰ قسمت دارد.

صلح میرزایی تاکنون سریال های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است.

یادآور می شود سریال «هست و نیست» جدیدترین سریال محسن شایانفر در حوزه تهیه کنندگی زمستان گذشته به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه دو پخش شد.

عوامل پشت دوربین مجموعه که تا به حال حضورشان قطعی شده عبارتند از: مدیرتولید:فرشید رئوفی،تصویربردار: ناصرمحمودکلایه،صدابردار:وحید سلطانی،جلوه های ویژه:حمیدرسولیان،بدلکار:علیرضا فتحی،برنامه ریز:مجیدفاضلی،عکاس:فرامز بیات.،طراح گریم: بابک شعاعی،مدیرتدارکات: مهدی آقامحمدی،طراح صحنه ولباس: فرهادعزیزی فرد،دوخت لباس: زینب رنجبر،دکوراتور: محمدعلی شیبک،منشی صحنه:بیتا ارسطویی، تصویربردار پشت صحنه:مهشید رئوفی و مشاور رسانه ای:هادی داداشی.