سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ مهر ۱۳۹۷ در ۱:۲۰ ب.ظ چاپ مطلب

رونمایی از مستند «خشاب‌های خالی» در مراسم پاسداشت شهدای تیپ نیروی مخصوص ارتش

kheshabhaye-khali

مراسم پاسداشت شهدای تیپ نیروی مخصوص ارتش به همراه رونمایی از مستند «خشاب های خالی» در سالن کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما، مراسم پاسداشت شهدای تیپ نیروی مخصوص ارتش روز پنجشنبه پنجم مهرماه به همراه رونمایی از مستند «خشاب‌های خالی» در سالن کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می شود.

بنابرین گزارش، مستند «خشاب‌های خالی» که به کارگردانی سمیه ذاکری در واحد مستند عمار تولید شده، روایتی از زندگی و اقدامات شهید مصطفی اطاعتی، افسر نیروی مخصوص ارتش است که به طور مخفیانه علیه رژیم پهلوی فعالیت می‌کرده که اوج آن در ماجرای تشییع استاد نجات الهی اتفاق می افتد.

بیان ناگفته هایی از تاریخ انقلاب و نقش ارتش جمهوری اسلامی در آن و تقدیر از خانواده شهید اطاعتی و فرماندهان پیشکسوت تیپ نوهد ازجمله دیگر بخش‌های این مراسم است.

براساس این گزارش، این مراسم، روز پنجشنبه، پنج مهرماه، ساعت ۹ صبح در سالن کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش واقع در میدان سبلان نرسیده به ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می شود.

kheshabhaye-khali-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>