سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مهر ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

تمدید مهلت ارسال اثر به دومین مسابقه طراحی معماری موکب

mookeb

مهلت ارسال اثر به دومین مسابقه طراحی معماری موکب تا ۲۳ مهر ماه تمدید شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، دومین مسابقه طراحی معماری موکب با هدف جمع آوری ایده های خلاقانه و کاربردی به منظور ساماندهی بهتر موکب های مسیر زیارتی نجف تا کربلا برگزار شده و طرح های منتخب را در اختیار متولیان برگزاری این آیین معنوی قرار می دهد.

توجه به مفاهیم فرهنگی قیام حسینی در طرح، شکل دهی به بستری برای شکل گیری سبک زندگی اسلامی، ارائه خدمات بهتر و کامل تر به زائران پیاده و کاربران موکب ها، توجه به شرایط اقلیمی و ارتباط مناسب با طبیعت، طراحی فضاهای چند عملکردی، شناخت بهتر آداب و شرایط پیاده روی برای زیارت و فعالیت مطلوب طرح از اولویت های گزینش از میان آثار ارسالی است.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد که پیش از این ۱۸ مهرماه اعلام شده بود، تا ۲۳ مهر ماه تمدید شد. آیین اختتامیه و نمایشگاهی از آثار برگزیده نیز ۲۸ مهرماه برگزار می شود. شرکت در این مسابقه طراحی معماری برای عموم آزاد است.

فراخوان، مقررات و جزئیات شرکت در این مسابقه در سایت artfest.ir قرار داده شده است.

دومین مسابقه طراحی معماری موکب توسط موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز معماری اسلامی حوزه هنری برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>