سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۷ در ۱۰:۵۹ ق.ظ چاپ مطلب

دومین مسابقه طراحی معماری موکب به پایان راه رسید/برگزاری نمایشگاهی از آثار برگزیده

mookeb

دومین مسابقه طراحی معماری موکب با معرفی برگزیدگان در آیین اختتامیه و برگزاری نمایشگاهی از ۵۳ اثر منتخب روز دوشنبه۳۰ مهر به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، آیین اختتامیه دومین مسابقه طراحی معماری موکب روز دوشنبه(۳۰ مهر) از ساعت ۱۷ در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری برگزار می شود. در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان حوزه هنری و دست اندرکاران و هنرمندان تجسمی برگزار می شود، برگزیدگان معرفی شده و نمایشگاهی از آثار منتخب افتتاح می شود.

در این نمایشگاه تعداد ۵۳ طرح برتر که در دومین مسابقه طراحی معماری موکب شرکت کرده اند، نمایش داده می شود و نمایش آثار تا هفتم آبان ماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری ادامه می یابد.

گفتنی است در این دوره از رقابت ۳۱۹ طرح به دبیرخانه دومین مسابقه طراحی معماری موکب ارسال شد و بهمن ادیب زاده، محسن وفامهر و یحیی نوریان داوری آثار را برعهده داشتند و سه رتبه اول تا سوم نیز در اختتامیه معرفی می شوند.

این مسابقه به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز معماری حوزه هنری برگزار شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>