سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ تیر ۱۳۹۸ در ۲:۳۳ ب.ظ چاپ مطلب

رونمایی از پوستر و پوستر فراخوان جشنواره بین‌المللى قصه‌گویى

ghesegooyi

پوستر و پوستر فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللى قصه گویى رونمایى شد.

به گزارش سوره سینما، نخستین نشست سراسری نمایندگان انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور محمدرضا زمردیان، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری، سروش صحت، بهرام شاه محمدلو، علی خانجانی، افسون امینی، مجید توکلی و رابطین و نمایندگان انجمن قصه گویی از ٣١ استان کشور برگزار شد.

در این نشست از پوستر و پوستر فراخوان بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی که برگرفته از داستان لوبیای سحرآمیز و عناصری از پوستر دوره بیست و یکم جشنواره قصه گویی است و توسط سلمان طاهری طراحی شده، رونمایی شد.

محمدرضا زمردیان، رئیس بیست و دومین جشنواره بین المللى قصه گویى در این نشست عنوان کرد: قصه و قصه گویی در کانون فراتر از یک جشن و فرآیندی ریشه دار و با اهمیت است.انجمن قصه گویی باید بتواند با ایجاد ظرفیت مناسب زمینه ترویج قصه گویی از طریق زبانی متناسب با زبان نسل امروز اقدام کند. قصه پایه تمام هنرهاست و قصه گویی می تواند پل ارتباطی مهمی برای انتقال مفاهیم فرهنگی ازنسل های گذشته به نسل جدید باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>