سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ تیر ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

بازآفرینی در ادبیات کودک آسیب‌شناسی می‌شود/ گفت‌و‌گوی مجازی رحماندوست و جلالی

neshast-bazafarini-koodak

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان نشست تخصصی «بررسی، نقد و آسیب‌شناسی بازآفرینی در ادبیات کودک و نوجوان» را برگزار می‌کند.

به گزارش سوره سینما به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نشست به شیوه برخط و از طریق سایت کانون مجازی با حضور مصطفی رحماندوست، شاعر، نویسنده و دبیر جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان کانون و مریم جلالی، پژوهش‌گر ادبیات کودک و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۸ تیر برگزار می‌شود.

از مصطفی رحماندوست تألیفات زیادی در حوزه‌ی بازآفرینی ادبیات کودک و نوجوان منتشر شده و مریم جلالی نیز، چندین اثر پژوهشی در حوزه‌ی اقتباس و بازنویسی و بازآفرینی، تألیف و ترجمه کرده است.

بر همین اساس علاقه‌مندان به مباحث ادبیات کودک به‌ویژه مربیان و کارشناسان کانون و اعضای فعال انجمن‌های شعر و داستان کانون می‌توانند از نشانی live.kpf.ir/ch/meeting و کلیک بر روی دکمه‌ی مهمان در این نشست مجازی شرکت کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>