سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۹ در ۹:۳۳ ق.ظ چاپ مطلب

فروش ویژه آنلاین بیش از ۳۰۰ اثر اهدا شده از هنرمندان معاصر و بنام ایران به گالری بهنام

gallery-behnam

نقاشی‌های اهدا شده توسط هنرمندان و نیکوکاران به گالری بهنام وابسته به موسسه خیریه بهنام دهش پور در سایت این گالری به فروش ویژه گذاشته می شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه بهنام دهش پور، با توجه به دشوار تر و حساس تر شدن شرایط درمانی بیماران مبتلا به سرطان در دوران کرونا و لزوم حمایت بیشتر از این عزیزان، موسسه خیریه بهنام دهش پور برای دعوت از خیرین و نیکوکاران و ترویج فعالیت های خیرخواهانه، بیش از ۳۰۰ اثر هنری اهدا شده به گالری بهنام را از طریق وب سایت گالری بهنام به فروش ویژه می رساند.

تمام عواید حاصل از فروش این آثار، صرف هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه می شود.

آثار به نمایش در آمده در این رویداد، شامل نقاشی های اهدا شده توسط زنده یاد مریم کیهانی و خیر محترم هایده قبادیان و همچنین هنرمندان معاصر و برجسته کشور به موسسه خیریه بهنام دهش پور است.

این رویداد انسان دوستانه و خیرخواهانه، روز پنجشنبه شانزدهم مردادماه در وب موسسه خیریه بهنام دهش پور به نشانی behnamcharity.org.ir/gallery/shop  افتتاح می شود.

برای آگاهی از دیگر فعالیت های موسسه خیریه بهنام دهش پور، وب سایت رسمی این موسسه به نشانی behnamcharity.org.ir  در دسترس قرار دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>