- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

رونمایی از پوستر فیلم نرگس آبیار/ «اشیاء در آینه» در راه اکران

ashya

اولین پوستر رسمی فیلم سینمایی «اشیاء در آینه» ساخته نرگس آبیار رونمایی شد.

سوره سینما – در این پوستر که به شیوه قلم نوری طراحی شده، گلاره عباسی بازیگر اصلی فیلم در مرکزیت تصویر قرار گرفته است. «اشیاء در آینه» نخستین ساخته سینمایی بلند نرگس آبیار است، کارگردانی که بیش از هر چیز به خاطر ساخت درام شیار ۱۴۳ شناخته می‌شود. «اشیاء در آینه» در برنامه اکران گروه سینمایی هنر و تجربه قرار گرفته و بناست از پنجشنبه ۱۵ مردادماه روی پرده برود. سینما فرهنگ، پردیس کوروش، خانه هنرمندان و موزه سینما از جمله سینماهای نمایش دهنده «اشیاء در آینه» هستند و پردیس هویزه مشهد نیز همزمان با تهران فیلم را اکران خواهد کرد.«اشیاء در آینه» داستان زن بارداری به نام لیلا است که با مشکلاتی در زندگی دست به گریبان است که این مشکلات اگرچه کوچک و بی‌اهمیت هستند اما برای او بزرگ جلوه می‌کنند.

گلاره عباسی و حسام بیگدلو بازیگران اصلی اثرند و در کنار آنها گیتی معینی، فاطمه شکری، امیر غفارمنش،  مهران رجبی و رامسین کبریتی ایفای نقش کرده اند.فیلمنامه این اثر را آبیار خود نگاشته است و تیم ابوذر پورمحمدی-محمدحسین قاسمی تولید کار را انجام داده اند.

posterashya2 [1]

عوامل این فیلم عبارتند از تهیه کننده: ابوذر پورمحمدی، محمد حسین قاسمی، نویسنده و کارگردان: نرگس آبیار، تدوین: پیمان خاکسار، فیلمبردار: منصور ظهوری، صدابردار: مسیح سراج
گریم:هاشم فقانی، مجری طرح: بهزاد هاشمی، بازیگران:گلاره عباسی، حسام بیگدلو، رامسین کبریتی، امیر غفارمنش، گیتی معینی، مهران رجبی.