سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۵۰ ق.ظ چاپ مطلب

چراغ سومین شب آواز ایرانی روشن می‌شود

shabe-avaz

در سومین شب آواز ایرانی به غیر از علی رستمیان، چند خواننده دیگر به اجرای برنامه می‌پردازند.

در سومین شب آواز ایرانی به غیر از علی رستمیان چند خواننده دیگر به اجرای برنامه می‌پردازند.

سوره سینما – علی خدایی، علی انصاری، حامد اسلامی، ابراهیم یوسفی‌نژاد و امیرمسعود امیری از جمله خوانندگان سومین نشست شب آواز ایرانی خواهند بود. صدای علی خدایی را حسین پرنیا آهنگساز و نوازنده سنتور همراهی می‌کند. همچنین آواز علی انصاری را صائب کاکاوند نوازنده تار، رَنگ می‌بخشد. این در حالی است که نام سایر نوازندگان این نشست، در اخبار تکمیلی از سوی روابط عمومی مرکز موسیقی حوزه هنری اعلام خواهد شد. آواز علی رستمیان را پسرش محمدرضا رستمیان با ساز سنتور و دخترش آوا رستمیان با کمانچه همراهی خواهند کرد و رامین علیپور نیز نوازنده تنبک این قسمت از برنامه است.

سومین نشست از سلسله برنامه‌های ماهانه شب آواز ایرانی، شنبه ۳۱ مردادماه از ساعت ۱۸ در تالار سوره واقع در خیابان سمیه، نرسیده به حافظ با حضور استادان آواز و دوستداران هنر موسیقی برگزار می‌شود. این برنامه که با هدف تجلیل از پیشکسوتان و معرفی چهره‌های جدید هنر خوانندگی شکل گرفته، در آخرین شنبه هر ماه برگزار می‌شود و ورود برای علاقمندان آزاد است.

shabe-avaz-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>