سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۳ ق.ظ چاپ مطلب

بزرگداشت «کتایون ریاحی» در جشنواره فیلم یاس

katayoun-riahi

در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره فیلم ویدیویی یاس، از کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون تقدیر می‌شود.

در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره فیلم ویدیویی یاس، از کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون تقدیر می‌شود.

سوره سینما – به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، در این دوره بر اساس رسم هر سال جشنواره،‌ چند تن از چهر‌ه‌های پیشکسوت و فعال در عرصه سینما و تلویزیون مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرند.بر اساس این خبر، در مراسم افتتاحیه این دوره از جشنواره از کتایون ریاحی تجلیل به عمل می‌آید.

در کارنامه بازیگری این بازیگر ۵۴ ساله، بازی در بیش از ۳۰ فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی دیده می‌شود. کتایون ریاحی مقابل دوربین کارگردانان بزرگی چون ابراهیم حاتمی‌کیا، حسن فتحی،‌رسول صدرعاملی و .. قرار گرفته است. ریاحی همچنین در دوران بازیگری‌اش بهترین جایزه بازیگری را از جشنواره بین‌المللی فیلم قاهره برای بازی «شام آخر» دریافت کرده است.

در دومین دوره از جشنواره فیلم یاس از فاطمه گودرزی ، سعید پورصمیمی و چنگیز جلیلوند بازیگر سینما و تلویزیون تجلیل و تقدیر شد.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس اول تا ششم مهر ماه سال جاری در استان مازندران و به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>