سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ آبان ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۳ ق.ظ چاپ مطلب

حضور بین المللی انیمیشن «بارانِ من» در جشنواره‌های خارجی

barane-man

انیمیشن «بارانِ من» به کارگردانی میرتوحید رضوی در جشنواره‌های خارجی حضور قابل توجهی داشته و با آثار خارجی در جشنواره‌های مختلف رقابت می‌کند.

انیمیشن «بارانِ من» به کارگردانی میرتوحید رضوی در جشنواره‌های خارجی حضور قابل توجهی داشته و با آثار خارجی در جشنواره‌های مختلف رقابت می‌کند.

به گزارش سوره سینما ، انیمیشن «بارانِ من» با عنوانِ انگلیسی “My ms.Rain” درباره‌ی زندگی مشترک زوج جوانیست که پس از مدت کوتاهی با یک اتفاقِ ناخواسته از حالت تعادل خارج می‌شود.

این انیمیشن کوتاه به منظور حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی ساخته شده و هم اینک در جشنواره های خورشید، رشد، زومِ لهستان، گدانسک لهستان، ناوی مومبای هند و جشنواره چاینیز آمِریکنِ در کشور آمریکا حضور دارد. این انیمیشن هفت دقیقه ای در طول یک سال کارِ مداوم تولید شده و برای حصول اثر نهایی از تکنیک های متفاوت مانند طراحی ۱۰هزار فریم با دست در کنار تکنیک‌های سه‌بُعدی رایانه‌ای در جهتِ روایتِ داستان استفاده شده است.

همچنین آهنگسازی این انیمیشن را رامین کوشا یکی از بهترین آهنگسازانِ ایرانی‌ مقیم هالیوود انجام داده است که یکی از مولفه‌های تاثیرگذار در این اثر است.

عوامل سازنده‌ی این انیمیشن عبارتند از: نویسنده و کارگردان: میرتوحید رضوی، آهنگساز: رامین کوشا، طراحی شخصیت: میرتوحید رضوی، ریگ شخصیت‌ها و لوازم: میرامید رضوی، انیمیت: لیلا شعبانی‌نژاد، اجرای دوبعدی و کلین‌آپ: میرتوحید رضوی، کامپوزیت، تدوین، افکت‌های صوتی: میرامید رضوی.

میرتوحید رضوی از کارگردانان انیمیشن است. وی آثاری همچون ساخت مجموعه انیمیشن‌ «تهرانی‌ها»، همکاری با تلویزیون ملی ترکیه جهت ساخت سریال های انیمیشن، تولید مجموعه انیمیشن‌‌های ایدز به سفارش سازمان ملل، همکاری در انیمیشن‌ کوتاه بابا و انیمیشن سینمایی تهران ۱۵۰۰، راه اندازی مرجع آنلاین انیمیشن سه بعدی پویانما و همکاری در ساخت بازی رایانه ای گرشاسپ را در کارنامه خود دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>