سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ فروردین ۱۳۹۵ در ۲:۰۴ ب.ظ چاپ مطلب

علی نیک رفتار دبیر دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران شد

anjoman-akasan

علی نیک رفتار رئیس انجمن عکاسان سینمای ایران از طرف شورای سیاستگزاری جشن انجمن عکاسان سینمای ایران به عنوان دبیر این جشن انتخاب شد .

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان سینمای ایران،علی نیک رفتار رئیس انجمن عکاسان سینمای ایران از طرف شورای سیاستگزاری این جشن متشکل از آقایان ،دکتر شهاب الدین عادل ، حافظ احمدی ، نادر فوقانی و بهرنگ دزفولی زاده به عنوان دبیر دومین جشن عکاسان سینمای ایران انتخاب شد .همچنین از سوی دبیر جشن ، محمد مهدی دل خواسته نیز به عنوان دبیر اجرایی و حسن شجاعی به عنوان دبیر مسابقه عکس انتخاب شده اند.

همکاران و عکاسان محترم سینما برای دیدن فراخوان مسابقه می توانند به سایت رسمی انجمن عکاسان سینمای ایران به نشانی www.irssp.ir مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که شرکت برای کلیه عکاسان سینمای ایران ( عضو انجمن و غیر عضو) آزاد است وعکس فیلمهای سینمایی تولید و یا اکران سال ۱۳۹۴ شرایط حضوردراین مسابقه را دارند.

آخرین مهلت ارسال عکسهای سینمایی به دبیرخانه جشن ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۵ در نظر گرفته شده است و شرکت کنندگان می‌توانند تا این زمان آثار خود را به خانه سینمای شماره دو به ادرس وصال شیراز،نرسیده به چهار راه طالقانی،پلاک ۲۸- از ساعت ۱۳ الی ۱۹ به دبیر این بخش تحویل نمایند.

دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران ۲۳ اردیبهشت ماه در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد.

ضمنا فعالیت اعضای اجرایی جشن از مدتی قبل در ستاد دومین جشن عکاسان سینمای ایران آغاز شده است و با توجه به دارا بودن شرایط حضورانها در مسابقه،به دلیل بر عهده گرفتن فعالیتهای اجرایی در بخش های مختلف،تنها در بخش جنبی این رویداد شرکت می نمایند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>