سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۳:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

رقابت بیش از ۴۰۰ اثر در جشنواره سراسری فیلم دانشجویی سنگر

jashnvare-sangar

بیش از ۴۰۰ اثر در بخش فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره سراسری فیلم دانشجویی سنگر ارسال شد. همچنین تعداد ۶۵ فیلم نامزد دریافت تندیس جشنواره شدند و تعداد ۱۲۰ فیلمنامه در قسمت قلم زرین آن رقابت خواهند کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره سراسری فیلم دانشجویی سنگر، نقی بهمنی دبیر جشنواره سراسری فیلم دانشجویی سنگر با اعلام خبر تعداد آثار راه یافته به این جشنواره بیان کرد: پس از بررسی های به عمل آمده و براساس آثار ارائه شده به دبیرخانه، تاکنون ۴۰۰ اثر که مطابق آیین نامه و ضوابط جشنواره فیلم کوتاه سنگر بودند توسط هیات های انتخاب بازبینی شده اند. همچنین تعداد ۶۵ فیلم نامزد دریافت تندیس جشنواره شدند و ۳۰ فیلمنامه نیز در قسمت قلم زرین شرکت دارند.

وی درباره تعداد آثار سایر بخش ها افزود: در بخش داستانی نیز ۳۰ فیلم، در بخش مستند ۳۰ فیلم، در قسمت پویانمایی ۵ فیلم و در بخش قلم زرین ۱۰ فیلمنامه مطابق آیین نامه جشنواره از سوی داوران نامزد دریافت تندیس جشنواره شده اند.

نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی سنگر از ۲۷ اردیبهشت ماه تا ۳ خردادماه ۹۵ به دبیری نقی بهمنی در دانشگاه آزاد اسلامی شهر فیروزکوه برگزاری می شود. این جشنواره موضوعی مضامین و موضوعات مربوط به انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس را در دستور کار خود دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>