سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب
در آیین دیدار فیلم «گاهی» مطرح شد :

اهمیت نمایش فیلم‌ها در سینما به اندازه اهمیت دریاچه ارومیه است

gaahi (1)

آیین دیدار با عوامل و رونمایی از فیلم سینمایی «گاهی» شب گذشته دوشنبه ۲۰ اردیبهشت در سینما فرهنگ تهران برگزار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از مشاور رسانه ای فیلم «گاهی» ،محمدرضا رحمانی کارگردان فیلم  پیش از نمایش این فیلم با تشکر از فرصتی که برای نمایش فیلم بوجود آمده  است گفت:خوشحالم که دوباره اتفاقی افتاده است که سینماگران جمع شدند و چنین جمعهای باعث می شود تا سینماگران انرژی های مثبت و خوب بگیرند و فیلم بعدی را بسازند .

وی ادامه داد :باید  همه کمک کنیم تا سینما رشد کند و فیلمها به نمایش در بیاید و بیکاری در سینما از بین برود در این میان نمایش فیلمها بسیار مهم است زیرا در آمد نمایش هر فیلمی حتی فیلم کوتاه می تواند سرمایه ای باشد تا گروه سازنده فیلم بعدی خود را بسازد.

رحمانی ادامه داد :اگر برای نمایش همه فیلمها فرصتی بوجود بیاید،دیده شدن فیلمها باعث می شود تا چرخ صنعت سینما بچرخد و به حیات خود ادامه دهد از هنرمندان ،فرهیختگان و اهالی رسانه خواهش می کنم  که به این مسئله توجه کنند و حتی می توان برای این موضوع  مانند مسئله دریاچه ارومیه  یک بحث جدی و فراگیر را بوجود آورد .

gaahi (2)

امیر پور کیان تهیه کننده فیلم گاهی نیز طی سخنانی گفت : بسیار خوشحالم که امشب فیلم گاهی  نمایش داده می شود و جای بازیگران فیلم این جا خالی است که علارغم اینکه دوست داشتند در مراسم حضور داشته باشند اما بدلیل  حضور در صحنه تاتر،مسافرت و یا مشغله کاری عذر خواهی کردند .پور کیان از ایرج رحمانی که امور تولید فیلم را پیگیری می کرد وهمه عوامل فیلم گاهی تشکر کرد.

ایمان افشاریان یکی از بازیگران فیلم نیز گفت :این فیلم یک تجربه جالب و سخت برای تیم بازیگری بود و جای همه آنها  امروز اینجا خالی است و امیدوارم این سختی نتیجه خوبی داشته باشد.

پیش از نمایش فیلم پوستر فیلم توسط مهمانان و عوامل فیلم امضا شد و اجرای برنامه بر عهده علی زادمهر بود .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>