سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۴ ق.ظ چاپ مطلب

گلایه‌های یک بازیگر، دختران و پسران چشم آبی سینما را تسخیر کرده‌اند!

behzad-rahimkhani

رحیم‌خانی گفت: ما پیشکسوتان در راه بازیگری استخوان نرم کرده ایم و حالا کوله باری از تجربه هستیم به نظرم باید از پیشکسوتان هنر استفاده کنند اما متاسفانه در حال حاضر دختران و پسران چشم آبی سینما را تسخیر کرده اند.

به گزارش سوره سینما، بهزاد رحیم خانی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در حال حاضر سه فیلم با عنوان “دریا دلان”، “سیاه و سفید” و «رگ خواب» را آماده نمایش دارم، اما به طور کلی این روزها بیکاری گریبانگیر بسیاری از بازیگران شده است.

وی افزود: ما پیشکسوتان در راه بازیگری استخوان نرم کرده ایم و حالا کوله باری از تجربه هستیم. به نظرم باید از پیشکسوتان هنر استفاده  کنند اما متاسفانه در حال حاضر دختران و پسران چشم آبی سینما را تسخیر کرده اند.

این بازیگر ادامه داد: این به معنای این نیست که من از حضور جوانان در عرصه سینما و تلویزیون ناراحتم اتفاقا من آنها را بسیار دوست دارم و فکر می کنم باید در کنار آنها از پیشکسوتان هم استفاده شود.

رحیم خانی خاطر نشان کرد: به هر حال زندگی ما از طریق همین بازیگری می چرخد اما با این وجود به جوانها پول کلانی می دهند در حالی که از ما توقع دارند به صورت رایگان و معرفتی برای کارگردانان کار کنیم.

منبع: میزان

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>