سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۵ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

مهلت ثبت نام نخستین تور مستندسازی «از ایده تا ساخت» با تلفن همراه تمدید شد

tasvire-shahr

مهلت ثبت نام نخستین تور مستندسازی «از ایده تا ساخت» با تلفن همراه تا ۲۲ تیرماه تمدید شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، مهلت ثبت نام نخستین تور مستندسازی با تلفن همراه تا روز سه شنبه ۲۲ تیرماه تمدید شد.

بنابراین گزارش، موسسه تصویرشهر در نظر دارد در راستای تحقق اهداف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای نمایش نمایی زیبا از شهر تهران و همچنین ایجاد امکانات آموزشی برای پرورش استعدادهای خلاق در حوزه فیلمسازی، نخستین تور فیلمسازی با تلفن همراه (کارگاه مستندسازی از ایده تا ساخت و نمایش با تلفن همراه) را برگزار کند.

بنابراین گزارش، این تور شامل: برگزاری کارگاه آموزشی ایده‌پردازی ساخت فیلم با تلفن همراه، برگزاری تور یک روزه میدانی-کارگاهی و کارگاه آموزشی برای بررسی آثار تکمیل شده توسط شرکت‌کنندگان می باشد که محسن خانجهانی به عنوان استاد این دوره، فیلمسازان را همراهی می کند.

علاقمندان می توانند تا پایان روز سه شنبه ۲۲ تیرماه نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم فراخوان از طریق وب سایت رسمی موسسه تصویر شهر به آدرس اینترنتی www.tasvireshahr.com اقدام و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۴۳-۲۲۸۹۳۱۴۲ (داخلی ۱۲۲- واحد آموزش) تماس حاصل کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>