سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۲:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

دومین ورک‌شاپ تور فیلمسازی با تلفن همراه در ایوان شمس برگزار می‌شود

filmsazi-mobile

دومین نشست آموزشی تور فیلمسازی با تلفن همراه با تمرکز بر نمایش عمومی آثار ساخته شده و با تدریس و هدایتِ محسن خانجهانی در ایوان شمس برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، دومین ورک شاپ تور فیلمسازی با تلفن همراه با تمرکز بر نمایش عمومی آثار تولید شده روز چهارشنبه ۱۳ مردادماه ساعت ۱۶:۳۰در ایوان شمس برگزار می شود.

بنابراین گزارش، در این نشست ۳۰ فیلم کوتاه و مستند ساخته شده توسط شرکت کنندگان در تور فیلمسازی با تلفن همراه که چندی پیش در بازار تهران و برج میلاد تهران برگزار شده بود، ضمن نمایش عمومی، بررسی و به نفرات برتر جایزه اهدا خواهد شد.

در این جلسه محسن خانجهانی فیلم هایی را که مناسب نمایشِ رسانه ای در تلویزیون های شهری و… باشد را معرفی خواهد کرد و حاضران تجربیات خود از ساخت فیلم از مناظر شهری با تلفن همراه را با مخاطبان خود به اشتراک خواهند گذاشت.

چندی پیش نخستین تور آموزشی فیلمسازی با تلفن همراه با تاکید بر رعایت اصول اخلاقی تصویربرداری از سوژه‌ها برای ثبت تصویر زیبا از شهر تهران و روابط بین شهروندان در تهران، توسط موسسه تصویر شهر برگزار شد . علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاع بیشتر از برنامه های آینده از طریق وب سایت رسمی موسسه تصویر شهر به آدرس اینترنتی : www.tasvireshahr.com مراجعه  و یا با شماره تلفن  های ۴۳-۲۲۸۹۳۱۴۲ (داخلی ۱۲۲- واحد آموزش) تماس حاصل کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>