سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۲:۱۵ ب.ظ چاپ مطلب

داوران یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی یزد معرفی شدند

razavi-yazd

داوران یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه، مستند و داستانی رضوی یزد از سوی دبیر جشنواره معرفی شدند.

به گزارش سوره سینما ، علی غیاثی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و دبیر جشنواره یازدهم با تاکید بر اینکه استان یزد امسال برای چهارمین سال پیاپی میزبان جشنواره فیلم کوتاه رضوی است گفت: جشنواره رضوی یک جشنواره ملی است به همین علت تلاش برگزار کنندگان جشنواره این است که برای افزایش سطح داوری جشنواره از هنرمندان شاخص کشور استفاده کنند. به این منظور هیئات داوران جشنواره یازدهم را هنرمندان و فیلمسازان شناخته شده ی کشور تشکیل می دهد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد یزد ادامه داد: اعضای داوران بخش داستانی جشنواره را فرهاد اصلانی، محمد علی سجادی و مجید برزگر تشکیل می دهند. داوران بخش مستند نیز متشکل از ابراهیم سعیدی، مهدی جعفری و مرتضی رزاق کریمی هست.

علی غیاثی ضمن ابراز خوشحالی از حضور فیلمسازان شهرهای مختلف در بخش مسابقه جشنواره افزود: تمامی اعضای محترم هیئات داوران از هنرمندان مطرح کشور هستند که در زمینه کاری خود جزء بهترین ها هستند و بدون شک با دقت فراوان، تمامی فیلم ها را مورد بازبینی قرار داده و شایسته ترین ها را انتخاب خواهند کرد.

گفتنی است یازدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی ۱۸ تا ۲۱ مرداد ماه در یزد برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>