سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۱ ب.ظ چاپ مطلب

نمایش انیمیشن «لک لک ها» در باشگاه انیمیشن شهر

lak-lak-ha

در شصت و یکمین باشگاه انیمیشن شهر انیمیشن «لک لک ها» در پردیس ملت به نمایش در می آید.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، انیمیشن «لک لک ها» (Storks) کاندید اولیه اسکار ۲۰۱۷ روز دوشنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۸ روی پرده سینما ملت می آید و تحلیل می شود.

این جلسه در قالب جلسات روزهای دوشنبه «انیمیشن؛ نگاهی نو باشگاه انیمیشن شهر، با حضور سعید قطبی زاده  و محمدرضا مقدسیان و جمع دیگری از اساتید و علاقمندان سینما و انیمیشن برگزار می شود.

این انیمیشن از تولیدات برتر سال تازه سینمای جهان است و شانس زیادی برای قرار گرفتن در لیست نهایی کاندیدای اسکار ۲۰۱۷ دارد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است که “یک لک لک که وظیفه انتقال بسته های پستی یک سرزمین بزرگ را بر عهده دارد، به طور تصادفی دستگاهی را فعال می کند و آن دستگاه دختر بچه ای زیبا را تولید می کند. حال لک لک که به دردسر بزرگی گرفتار شده باید نهایت تلاشش را بکند تا این مشکل حل شود و “…

حضور در این جلسات برای عموم علاقمندان بالای ۱۶ سال آزاد است.

باشگاه انیمیشن شهر با دبیری محمدرضا مقدسیان نویسنده و منتقد سینما، از سال ۱۳۹۴ مشغول فعالیت است و جلسات هفتگی این باشگاه با حضور اساتید و علاقمندان سینما و به طور خاص انیمیشن و در قالب نمایش آثار برتر انیمیشن کوتاه و بلند تاریخ سینمای جهان و آثار برتر روز فعالیت می کند.

علاقمندان می توانند برای شرکت در این جلسه دوشنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۸ به خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ ، سالن ۵ مراجعه کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>