- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

اکران مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» در رشت برگزار شد + ویدئو

abughoraib-rasht

به گزارش سوره سینما [1]، شامگاه جمعه ۲۶ مرداد ماه اکران مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و تهیه کنندگی سعید ملکان با حضور جواد عزتی و امیر جدیدی بازیگران این فیلم سینمایی در شهر رشت برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان این فیلم سینمایی در سینما میرزا کوچک خان رشت همراه بود، جواد عزتی در صحبت های کوتاهی گفت: ممنونم که «تنگه ابوقریب» را برای دیدن انتخاب کردید، قطعا استقبال خوب شما از فیلم برای ما خوشحال کننده است، اما متاسفانه امروز خبر خوبی نشنیدیم. آقای انتظامی حق بزرگی به گردن سینما دارند. عزیزانی مثل عزت الله انتظامی اگر نبودند این مسیر در سینمای ما ادامه پیدا نمی کرد.

امیر جدیدی هم ضمن تشکر از مخاطبان این فیلم سینمایی گفت: من شهر شما را دوست دارم و شما مردم با فرهنگی هستید. جواد عزتی به خوبی با مقام استاد انتظامی اشاره کرد. من هم برای خانواده های آقایان انتظامی و دری آرزوی صبر دارم. انشاالله که روحشان در آرامش باشد. امیدوارم از فیلم لذت ببرید ،اسامی که در انتهای فیلم می بینید به گردن همه ما حق دارند.

فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» که با اسقبال خوبی از سوی مخاطبانش رو به رو است، بعد از گذشت یازده روز از اکران عمومی به فروش یک میلیاردی دست یافت.