- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

نمایش انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در بازار جشنواره فیلم کن

filshah

به گزارش سوره سینما [1]، انیمیشن سینمایی «فیلشاه» جمعه ۲۷ اردیبهشت‌ماه در پردیس سینمایی Palais Cinema  شهر کن به نمایش در می‌آید.

«هنرپویا» به عنوان کمپانی سازنده این انیمیشن با نمایش «فیلشاه» در بازار بین‌المللی جشنواره فیلم کن، به تکمیل برنامه های توسعه بازار بین المللی محصولات خود می‌پردازد.

حامد جعفری، مدیرعامل هنرپویا و تهیه‌کننده انیمیشن‌ سینمایی «فیلشاه» با اعلام این خبر گفت: هنرپویا با حضور در بازارها و فستیوال‌های بزرگ سینمایی توانسته است، تعاملات خوبی را با پخش کنندگان و حتی تولیدکنندگان فیلم‌های سینمایی و انیمیشن داشته باشد. تاکنون چند قرارداد خارجی برای پخش محصولات سینمایی هنرپویا شامل «شاهزاده روم»، «فیلشاه» و «انقراض» در خارج از مرزهای ایران به امضا رسیده که ان شاءالله با نزدیک شدن به موعد اجرای هر یک از این قراردادها، اخبار آن را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد.

انیمیشن «فیلشاه» محصول گروه هنرپویا به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که نوروز ۹۷ توسط موسسه «بهمن سبز» در سینماهای سراسر کشور اکران شد و با استقبال خانواده ها توانست به فروش بیش از ۸میلیارد و پانصد میلیون تومانی دست یابد.