- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

رونمایی از تیزر جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد»

kashfe-estedad

به گزارش سوره سینما [1] به نقل از ستاد خبری این رویداد، از تیزر اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» که با حضور ۳۸ فیلم کوتاه در بخش مسابقه از پنجشنبه ۲۲ آبان‌ماه آغاز شده است، رونمایی شد.

این تیزر با طراحی سارا کلاله و با استفاده از تصاویر فیلم‌های حاضر در جشنواره ساخته شده است.

فیلم‌های اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» روی سایت ودیو به نشانی vodio.ir [2]  به صورت آنلاین به نمایش در آمده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این آثار اشتراک یک ماهه ودیو را با تخفیف ۴۰ درصد ویژه جشنواره خریداری کرده و علاوه بر آثار جشنواره دیگر فیلم‌های سایت ودیو را نیز ببینند.

این جشنواره تا ۲۹ آبان ادامه دارد و اختتامیه آن روز جمعه ۳۰ آبان ماه با معرفی برندگان بخش رقابتی فیلم کوتاه به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.

آثار برتر اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» پس از اختتامیه در سایت فیلیمو www.filimo.com [3] بازنشر خواهد شد.

برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی خواهند شد که در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سیروس الوند اعضای هیئت داوری نخستین دوره از «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به دبیری شهرام اسدزاده هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از اخبار و روند برگزاری جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» به سایت جشنواره به نشانی www.talentfilmfest.com [4] یا صفحه اینستاگرام جشنواره به نشانی www.instagram.com/Talentfilmfest [5] و یا کانال تلگرام جشنواره به نشانی t.me/talentfilmfest [6] مراجعه کنند.