- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

لاله اسکندری مهمان برنامه «دست در دست» می‌شود

dast-dar-dast-eskandari

به گزارش سوره سینما [1] به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ لاله اسکندری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر با حضور در برنامه «دست در دست» با سلمان فرخنده به گفتگو درباره همدلی و هم‌نوع دوستی در شرایط امروز جامعه می‌پردازد.

همچنین پای قصه زینب دودانگه بانوی جوان جهادگری می نشینیم که در دو بیمارستان بقیه‌الله و امام خمینی(ره) به طور داوطلبانه به بیماران کرونایی کمک کرده و در این میان دو بار مبتلا شده است.

وی از اعضای باشگاه سلامت بانوان مهاد است که به همراه دیگر اعضا به یاری بانوان بی‌سرپرست، بدسرپرست و کسانی که  به سبک زندگی‌ای متفاوت از آنچه تا کنون زیسته‌‌اند، نیاز دارند شتافته است.

گفتنی است «دست در دست» در ۱۵ قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران  شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و … به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می پردازد.

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.