- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

مرور قصه بانوی کاراته کاری که به صف اول مبارزه با کرونا پیوست در برنامه «دست در دست»

dast-dar-dast-ebrahimi

به گزارش سوره سینما [1] به نقل از روابط عمومی شبکه دو، زهرا ابراهیمی بانوی ملی پوش ناشنواییست که فوق لیسانس پرستاری دارد و این روزها مشغول کمک رسانی به بیماران کرونایی است.

این ورزشکار کرمانشاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا بصورت تمام وقت در بیمارستان گلستان کرمانشاه، مشغول خدمت به بیماران کرونایی بوده و از این روزهای سخت، کوله بارش را با همدلی و  کمک رسانی به مردم انباشته است.

همچنین داود نماینده، صاحب صدایی آشنا و گیرا نیز از همدلى ایرانی‌ها در این روزهای کرونایی صحبت خواهد کرد.

گفتنی است «دست در دست» در ۱۵ قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران  شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و … به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می پردازد.

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.