- سوره سینما - http://www.sourehcinema.ir -

فیلمنامه «۳:۳۴» در انتظار پروانه ساخت/ آغاز همکاری با حمیده مویینی‌فر

nazanin-farahani1

نازنین فراهانی درباره تازه ترین فعالیت هایش به خبرنگار سوره سینما [1] گفت: به تازگی بازنویسی فیلمنامه‌ای را به پایان رساندم که «۳:۳۴» نام دارد و منتظریم تا پروانه ساخت آن صادر شود.

وی افزود: این فیلمنامه به کارگردانی حمیده مویینی‌فر جلوی دوربین خواهد رفت و مضمون و محتوایی جنایی-معمایی دارد. قصه بر محوریت زندگی یک زن شکل می‌گیرد و تمامی قصه در تهران جلوی دوربین خواهد رفت.

فراهانی بیان کرد: زمانی که فیلمنامه از طرف خانم مویینی‌فر برای بازنویسی پیشنهاد شد به اصل داستان علاقمند شدم و به خاطر تعلق احساسی خودم کار را قبول کردم و از آنجا که جای خالی موضوعاتی از این دست در سینما احساس می شود امیدوارم اتفاق خوبی برای کار بیفتد.

nazanin-farahani2 [2]

وی ادامه داد: در بازیگری وقتی نقشی به شما پیشنهاد می شود علاقه تان به آن کاراکتر دلیل حضور بازیگر در یک پروژه خواهد بود اما در نگارش و بازنویسی یک فیلمنامه مجموعه اتفاقاتی که در محتوا درنظر گرفته شده شما را ترغیب می کند که سراغ کار بروید و «۳:۳۴» برای من این چنین بود.

فراهانی با اشاره به این که این فیلم علی رغم موضوع معمایی- جنایی نیاز به پروداکشن خاص و سنگینی ندارد، اضافه کرد: شخصیت‌ها نسبت به نسخه اولیه کم و زیاد شده‌اند اما اتفاقات در بستر همان روایت اولیه رخ می‌دهد.