سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۵ اسفند ۱۳۹۶ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام راه یافتگان بخش مسابقه دومین جشنواره فیلم و عکس «راه آهن»

rahahan fest

اسامی راه یافتگان بخش فیلم و عکس دومین جشنواره فیلم و عکس «راه آهن» توسط هیأت داوران این جشنواره اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم و عکس راه آهن، با اتمام داوری آثار جشنواره و از میان ۷۴۸۸ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره در دو بخش فیلم و عکس، تعداد ۲۹ اثر در بخش‌های فیلم کوتاه داستانی، ۹۰ ثانیه‌ای، مستند و پویانمایی و ۱۰۰ اثر و ۶ مجموعه عکس در بخش عکس حرفه‌ای (تک عکس و مجموعه عکس)، موبایلی و همکاران، توسط هیأت داوران این جشنواره انتخاب شدند.

بنا بر این گزارش کار ارزیابی آثار بخش فیلم توسط کیانوش عیاری، روانبخش صادقی و شهرام مکری و در بخش عکس توسط محمود کلاری، سیف الله صمدیان و حیدر رضایی انجام شد.

گفتنی است، تعداد کل آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره به تفکیک ۷۱۴۲ اثر در بخش عکس و ۳۴۶ اثر در بخش فیلم بود.

اسامی فیلم‌های راه یافته در بخش‌های مختلف بدین شرح است:

فیلم‌های بخش مستند (آزاد )

جواد وطنی با «ورس« از تهران، سروش نصیری با «تایم لپس» از سواد کوه، محمد فرزین نیا با « قونقا» از تبریز، پناه بر خدا رضایی با «من و زندگی» از تهران، یاسر طالبی با «رویای آهنی» از مازندران و مصطفی رزاق کریمیبا «پرواز هد هد» از تهران.

فیلم‌های بخش کوتاه داستانی (آزاد )

پناه برخدا رضایی با «پیرمردو خط» از تهران، سیف الله یزدانی با « بوی بودنت نباشد» از قم، یوسف کارگر با «آغی» از تهران، مصطفی امامی با «لیلا» از تهران، محمد صوفی با «روی خط» تهران، محمد رضا دهستانی با «نظر» از قم و مهدی فرد قادری با «تناوب» از تهران.

فیلم‌های پویانمایی (آزاد)

ساره شفیعی پور با «پنجره فولاد» از تهران، مهدی خرمیان با «سوزنبان» از تهران، نرگس رستمی معز با «دیده بان» از همدان، رویا حسنی با «بازتاب» از زنجان، فاطمه بهمنی زاده با «زیپ» از شیراز و رباب ناطقی با «حق تقدم» از زنجان.

فیلم‌های ۹۰ ثانیه‌ای (آزاد )

یعقوب جدیری با «قونقا» از تبریز، کاظم قلی زاده با «رویای قطار» از اردبیل، حامد نظری با «دمیر یول» از تبریز، غزل اسد زاده با «سه خط موازی» از تهران، سید جواد موسوی کاوروی با «یک روز معمولی» از تهران و علی عرفان فرهادی با «من و تو ما» از تهران.

همکاران

حسین جوادی با «راه آهن ایران» از تهران، سید جواد میر آقا زاده با «تلنگر» از تهران، علیرضا اخوان دیلمی با «کانتینر دوبل» از تهران و جعفر عیسی با «عبور» از گرگان

اسامی راه یافتگان بخش عکس جشنواره بدین شرح است:

احمد مصطفی پور از لرستان، علی شریفیان از طبس، علی حامد حق دوست از تبریز، امیر حسین کمالی از اصفهان، کیانوش سعادتی از گرگان، محمد عباسی نژاد فرد از تهران، میلاد محمدی از تهران، پژمان درویشی سرخکلایی از بندر ترکمن، سید جمال مرتضوی امیری از شاهرود، علی قائد رحمتی از درود، حسین نظری از زنجان، حسن جعفر زاده از ساری، احمد معینی جم از تهران، پویا بیات از زنجان، محمد آزادی احمد آبادی از تهران، امیر مهدی نجفلو از همدان، محمد بقال اصغری از تبریز، مسعود احمد زاده مطلق از مشهد، رسا قوام شهیدی از مشهد، مهدی حسین خانلو از زنجان، حسین حسین زاده از مشهد، سمیه فرضی از تبریز، علیرضا پوراکبری از تهران، مهران میرزایی از مشهد، مرتضی کنعانی از تبریز، عاطفه قاسمیان از تهران، محمد سجاد نصرتی از تهران، مجید حامد حق دوست از تهران، عارف طاهر کناره از تهران، رسول بیات از زنجان، سهیل زند آذر از رشت، حسین جوادی از تهران، صابر قاضی از تبریز، میثم لطفی از گرگان، امین بیانی از تبریز، یاسر عرب از اصفهان، یاسر محمد خانی از اراک، سید مدیار شجاعی فر از اهواز، عرفان کوچاری از تهران، سجاد ابراهیمی از تبریز، بهزاد سهرابی از اراک، کوروش افشار نادری از تهران، مرتضی مطهری نژاد از سمنان، مسعود محمدی از اندیمشک، علی ابک از سمنان، حمید عابدی از قم، پدیده ترابی از تهران، میلاد محمدی از تهران، شهروز جلالت از رشت، مهدی قاسمی از زاهدان، مهران کریمان از مشهد، امید صالحی از تهران، کوروش پیرو از تهران، معصومه سعید الهی از تبریز، امین مرادی از قزوین، محمد علیزاده خرسند از تهران، محمد ورشوچی منفرد از تهران، سیاوش حبیبی از تهران، محمد واحدی جو از تهران، یونس شکوری از زنجان، فاطمه سلجوقی از زنجان، علیرضا اخوان دیلمی از تهران، محسن کابلی از گرگان، مجید حجتی از اصفهان، حمید سبحانی از مشهد، سحر فعله گری از کرمانشاه، بهادر متکی از گرگان، علی بهرام نژاد از گرگان، محمد مهیمنی از گرگان، سید محمد موسوی ندوشن از کرمان، روح الله صالحی از اراک، محمد رضا قاسمیان از تهران، علی اصغر فیض الهی از کردستان، میترا حاتمی از زنجان، سمیرا غفاریان قالیباف از مشهد، سحر رحمدل از تبریز، میثم یعقوبی از زنجان، مهران چراغچی بازار از تبریز، مینا نوعی نوشهر از تبریز، علیرضا معصومی از مشهد، صادق حاتمی از مشهد.

دومین دوره این جشنواره اسفند ماه ۹۶ با دبیری ابوالفضل جلیلی در بخش فیلم و مهدی آشنا در بخش عکس و با موضوعات راه آهن و تاریخ، راه آهن، سفر و گردشگری، راه آهن، ایمنی و آسایش، راه آهن و محیط زیست، راه آهن و توسعه پایدار، راه آهن و خانواده، راه آهن، بازرگانی و تجارت، راه آهن و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

 

 

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>