سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ آذر ۱۴۰۰ در ۴:۴۲ ب.ظ چاپ مطلب

اولین جشنواره فیلم بشیر برگزار می‌شود

jashnvare-bashir

جشنواره فیلم بشیر از سوی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در بخش‌های مستند، فیلم کوتاه، عکس و گزارش‌های خبری برگزار خواهد شد.

به گزارش سوره سینما، مصطفی هنرمند دبیر اولین جشنواره فیلم بشیر در گفت‌وگویی از برگزاری این جشنواره باهدف پاسداشت تلاش‌ها و انعکاس فعالیت‌های طلاب و روحانیون کشور در طول ۲ سال مبارزه با ویروس منحوس کرونا خبر داد و گفت جشنواره فیلم بشیر از سوی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در بخش‌های مستند، فیلم کوتاه، عکس و گزارش‌های خبری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاریخ برگزاری جشنواره فیلم بشیر هفته اول اسفندماه سال جاری خواهد بود، افزود برگزارکننده جشنواره فیلم بشیر سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور است و موضوع فیلم‌ها انعکاس خدمات و تلاش‌های طلاب و روحانیون بسیجی در ایام کرونا در بیمارستان‌ها، آرامستان‌ها و همچنین کمک مؤمنانه در طول دو سال مقابله همگانی با کرونا می‌باشد.

هنرمند با تاکید بر اینکه جشنواره فیلم بشیر، روایت جهاد و ایثار طلاب و روحانیون کشور است، یادآور شد طلاب و روحانیون بسیجی با حضور در بیمارستان‌های شهرهای سراسر کشور ضمن کمک و یاری به کادر پزشکی، با بیماران کرونایی همدردی و همراهی می‌کردند و با دعا و نیایش، موجب افزایش روحیه و امید به آینده در این عزیزان می‌شدند.

وی خاطرنشان کرد این فداکاری و همراهی در حالی صورت می‌گرفت که بسیاری از مردم به‌خاطر توصیه پزشکان و به‌منظور قطع زنجیره سرایت کرونا حتی برای نزدیک‌ترین افراد خانواده خود نمی‌توانستند در بیمارستان‌ها حضور داشته باشند.

طلاب بسیجی با این جهاد و ایثار اجازه ندادند حتی یک نفر از متوفیان کرونا بدون غسل و کفن و اقامه نماز اموات به خاک سپرده شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>