سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۳ ق.ظ چاپ مطلب

اعلام اسامی نامزدهای جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان/ حضور «بیست و یک روز بعد» در ۳ بخش اصلی

21rooz-esfehan

نامزدهای بخش های سینمایی، داستانی (غیر سینمایی) و پویانمایی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شدند.

به گزارش سوره سینما ، نامزدهای بخش های سینمایی، داستانی (غیر سینمایی) و پویانمایی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شدند.

اسامی کاندیداهای بخش بلند سینمایی به شرح زیر است:

کاندیدای بهترین فیلم (کودک)  بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم شکلاتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی

۲- فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری

۳- فیلم دزد و پری ۲ به تهیه کنندگی بهروز مفید

کاندیدای بهترین فیلم (نوجوان)  بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی

۲- فیلم بیست و یک روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

۳- فیلم پایان رویاها به تهیه کنندگی بکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم بیست و یک روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

۲- فیلم اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی

۳- فیلم پل سفید به کارگردانی علی قوی تن

*کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند سینمایی:

۱- احسان ثقفی و سید محمدرضا خردمندان برای فیلم بیست و یک روز بعد

۲- حسین قناعت برای فیلم دزد و پری ۲

۳- محمدعلی طالبی برای فیلم پایان رویاها

*کاندیدای بهترین دستاورد فنی و هنری بخش بلند سینمایی:

۱- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم اسکی باز

۲- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم پایان رویاها

۳- پیمان عباس زاده فیلمبردار فیلم چهل کچل

بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی

کاندیدای بهترین کارگردانی  بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم باران آهسته می بارد به کارگردانی سعید نجاتی

۲- فیلم آریو والیبال؟ به کارگردانی محمد بخشی

۳- فیلم سلام به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

کاندیدای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم باران آهسته می بارد به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

۲- فیلم آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی

۳- فیلم سلام به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

۴- فیلم خاطره به تهیه کنندگی حسین دارابی

کاندیدای بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم باران آهسته می بارد به نویسندگی علیرضا راونده

۲- فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی محمد صادقی

۳- فیلم سلام به نویسندگی اکرم صادقی

۴- فیلم مشق شیدا به نویسندگی محسن جسور

۵- فیلم صدای نرگس به نویسندگی هادی راهبر

اسامی کاندیداهای بخش بلند داستانی (غیر سینمایی) به شرح زیر است:

۱- کاندیدای بهترین فیلم بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

– مهدی مطهر برای فیلم آگوست

– حسن داها و محمد شماعیان برای فیلم عشق نیکان

– داوود قچاق برای فیلم فقط شاگرد اول

۲- کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

– فرناز امینی برای کارگردانی فیلم عشق نیکان

– آزاده قچاق برای کارگردانی فیلم فقط شاگرد اول

– مسعود فرخنده طینت فرد برای کارگردانی فیلم قدم خیر

 

۳- کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند داستانی (غیرسینمایی):

– احمدعلی حامد برای فیلم فقط شاگرد اول

– احمد زایری، ماریا ماوتی، محمد اسفندیاری برای فیلم آگوست

– علی محمد سرجه پیما و علیرضا حسینی برای فیلم خیال نقش

اسامی نامزدهای بخش بلند پویانمایی سینمایی به شرح زیر است:

کاندیدای کارگردانی بخش پویانمایی سینمایی:

۱- فیلم رهایی از بهشت به کارگردانی علی نوری اسکویی

۲- فیلم راز پروانه ها به کارگردانی علی تنهایی

کاندیدای بهترین فیلم نوجوان در بخش پویانمایی سینمایی:

۱- فهرست مقدس به تهیه کنندگی محمدامین همدانی-خانه پویانمایی انقلاب اسلامی اوج

۲- رهایی از بهشت به تهیه کنندگی علی نوری اسکویی

کاندیدای بهترین فیلم کودک در بخش پویانمایی سینمایی:

۱- دنیای کیف های به تهیه کنندگی حمید نخعی

۲- راز پروانه ها به تهیه کنندگی علی تنهایی

کاندیدای بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی:

۱- لایت سایت به کارگردانی سید مسلم طباطبایی

۲- هزارافسان به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا

۳- گل و بلبل به کارگردانی مهدی آقاجانی

۴- سوزن بان به کارگردانی مهدی خرمیان

کاندیدای بهترین فیلم بخش کوتاه و نیمه بلند پویانمایی:

۱- گل و بلبل به تهیه کنندگی مهدی آقاجانی

۲- درخت پرتغالی به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۳- رویاها در یک روز به تهیه کنندگی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

۴- هزارافسان به تهیه کنندگی اصغر صفار-مرکز پویانمایی صبا

کاندیدای بهترین فیلم نامه بخش کوتاه و نیمه بلند و بلند پویانمایی:

۱- ناگهان باد برمیخیزد به نویسندگی ادریس سامانی

۲- کودکان به نویسندگی هادی محمدیان طبقی

۳- هیچ کس به نویسندگی الهام طرقی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>