سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ تیر ۱۳۹۶ در ۳:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

۲۳۴۹ اثر در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «شبدیز»

jashnvare-shabdiz

در پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان«شبدیز» ۲۳۴۹ اثر به دفتر جشنواره ارسال شده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان«شبدیز»، تعداد آثار ارسال شده به این جشنواره و همچنین حضور گسترده تهیه کنندگان آزاد در بخش های فیلم و عکس جشنواره در کنار تولیدات دفاتر انجمن سینمای جوان قابل توجه است.

در پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان«شبدیز» در بخش فیلم ۴۵۶ اثر ، در بخش عکس ۱۶۰۱ قطعه عکس و در بخش فیلم نامه ۲۹۲ اثر به دفتر جشنواره ارسال شده است.

از مجموع ۴۵۶ فیلم رسیده، ۲۴۴ فیلم در بخش داستانی می باشد، که  از این تعداد ۱۶۰ عنوان فیلم از تهیه کنندگان آزاد و ۸۴ فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان است.

این آمار نشان می دهد: در بخش مستند از بین ۱۰۵ فیلم، ۸۰ فیلم از تهیه کنندگان آزاد و ۲۵ فیلم از تولیدات انجمن می باشد.

همچنین در بخش تجربی ۷۹ فیلم حضور دارد که ۵۷ فیلم تولید تهیه کنندگان آزاد و ۲۲ فیلم از تولیدات انجمن می باشد. در پویانمایی نیز ۹ فیلم را انجمن، و ۱۹ فیلم را سایر تهیه کنندگان تولید کرده اند که در مجموع ۲۸ فیلم در این بخش با هم رقابت خواهند داشت.

پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان«شبدیز» از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در کرمانشاه برگزار خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>