سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۶ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اعلام ضوابط بخش خوشنویسی سوگواره بین المللی «عبرات»

abarat

ضوابط و شرایط شرکت در بخش خوشنویسی سومین سوگواره بین المللی «عبرات» اعلام شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد خبری سومین سوگواره بین المللی عبرات؛ آیین نامه بخش خوشنویسی سومین سوگواره بین المللی عبرات از سوی دبیرخانه این رویداد فرهنگی-هنری منتشر شد.

این بخش در زیربخش های نستعلیق و شکسته نستعلیق، نسخ، ثلث و نقاشی خط، آثار هنرمندان حوزه خطاطی را با موضوع اربعین حسینی دریافت می کند.

قواعد و ضوابط شرکت در این بخش عبارتند از:

هنرمندان در این بخش حتما باید یکی از عبارات زیارت اربعین را در قالب های عنوان شده خلق و به دبیرخانه ارسال کنند. (آثاری که عباراتی به غیر از عبارات زیارت اربعین به دبیرخانه ارسال شود داوری نخواهند شد)

هنرمندان در مرحله اول باید عکس اثر خود را از راه‌های عنوان شده به دبیرخانه سوگواره عبرات ارسال نمایند. پس از بررسی اولیه در صورت صلاحدید هیئت داوران، جهت بررسی اصل اثر به هنرمندان اعلام خواهد شد در تاریخ مقرر اصل اثر را به دبیرخانه ارسال کنند.

در نوشتار اثر، لازم است تاویل، برداشت، گرته برداری و اقتباس از اثر یا آثار و هنرمندان مرجع، به صراحت ذکر شود. در غیر این صورت از سوگواره حذف و تمامی جوایز و امتیازات لغو می شود.

آماده سازی، تامین تجهیزات، متریال، عرضه و نمایش آثار همگی بر عهده هنرمند است.

ارسال و دریافت، حمل و نقل و اجرای اثر در نمایشگاه نیز بر عهده هنرمند است.

دبیرخانه حق استفاده از آثار را در رسانه ها و اطلاع رسانی، تبلیغات فرهنگی و نمایش در داخل و خارج از کشور با ذکر نام هنرمند خواهد داشت.

دبیرخانه مسئولیتی را در قبال صدمات ناشی از ارسال نامطلوب آثار و پست نمی پذیرد.

هر متقاضی می تواند حداکثر با ۵ تک اثر یا پروژه (یا ترکیبی از هر دو) در سوگواره شرکت نماید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>