سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ آذر ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

اولین دوره جشنواره سینمایی «آب» برگزار می‌شود

jashnvare-aab

اولین دوره جشنواره فرهنگی سینمایی «آب» خرداد سال ۹۷ برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره، وحید ضرابی‌نسب دبیر جشنواره فرهنگی و سینمایی آب با اعلام برگزاری اولین دوره جشواره در خرداد سال آینده گفت: جشنواره فرهنگی سینمایی آب توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران و با حمایت وزارت نیرو، استانداری تهران و سازمان های مرتبط  برگزار می شود. مجوزهای لازم از سازمان سینمایی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده است و بزودی دبیرخانه جشنواره فعالیت خود را آغاز می کند.

وی ادامه داد : هم اکنون شورای سیاستگذاری جشنواره با حضور تعدادی از سینماگران و شخصیتهای فرهنگی و هنری مطرح تشکیل شده و بزودی جزئیات جشنواره و فراخوان شامل رشته‌ها و بخشهای اصلی و موضوعات و محورهای جشنواره اعلام می‌شود.

دبیر جشنواره فرهنگی سینمایی «آب» ادامه داد: فراخوان اولین دوره جشنواره دی ماه منتشر می شود و شرکت کنندگان تا پایان اردیبهشت فرصت دارند تا آثار خود را به جشنواره ارسال کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>