سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۴:۵۰ ب.ظ چاپ مطلب

همزمان با آغاز اکران مدارس مسابقه بزرگ «فیلشاه» آغاز شد

filshah-mosabeghe

با بازگشایی مجدد مدارس در سال جدید، اکران دانش آموزی انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش سوره سینما، بدین منظور مدیران و مسئولان مدارس مقاطع مختلف تحصیلی می توانند جهت هماهنگی حضور در سینما و تماشای این انیمیشن سینمایی با رابطین اکران مدارس «فیلشاه» تماس گیرند.

همچنین همزمان با شروع اکران مدارس، مسابقه بزرگ انیمیشن «فیلشاه» در چهار بخش «نقاشی»، «لبخوانی (دابسمش)»، «پرسش و پاسخ» و «عکاسی» همراه با جوایز ویژه برگزار می گردد که جزئیات این مسابقه به شرح زیر است:

۱- نقاشی

ببین و نقاشی کن: برای شرکت در این بخش از مسابقه بزرگ «فیلشاه»، نقاشی‌های خودتان از انیمیشن فیلشاه را در اینستاگرام با هشتک «فیلشاه» (#فیلشاه) منتشر کنید.

۲- لبخوانی (دابسمش)

ببین و دابسمش کن: ویدئوهای این مسابقه در کانال تلگرام «هنرپویا» به آدرس @honarpooya با هشتگ «مسابقه» قرار گرفته و شما می‌توانید با لبخوانی (دابسمش) این ویدئوها و بازخوانی ترانه‌های فیلم و انتشار آن در اینستاگرام با هشتک «فیلشاه» (#فیلشاه)  در این مسابقه شرکت کنید.

۳- عکاسی

ببین و عکس بگیر: عکس‌های خودتان در سینما‌ با اقلام تبلیغاتی انیمیشن سینمایی فیلشاه را با هشتک «فیلشاه» (#فیلشاه) در اینستاگرام منتشر کنید.

۴- پرسش و پاسخ

ببین و جواب بده: لیست سوالات این بخش از مسابقه بزرگ «فیلشاه» در کانال تلگرام «هنرپویا» با هشتک «مسابقه» قرار گرفته است. شما با پاسخ به این سوالات و ارسال آن برای ادمین کانال تلگرام @HonarPooyaAdmin یا ایمیل pr@honarpooya.ir می‌توانید در این مسابقه شرکت کنید.

filshah-mosabeghe-poster


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>