سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ مرداد ۱۳۹۷ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

«سینما هدهد» با مخاطبان جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان همراه می‌شود

hodhod-koodak

برنامه تلویزیونی «سینما هدهد» در روزهای برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان روانه آنتن شبکه بین‌المللی هدهد می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، برنامه تلویزیونی «سینماهدهد» از ۹ الی ۱۵ شهریور ماه به طور روزانه به پوشش اخبار و رویدادهای سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد.

این برنامه ترکیبی(استودیویی-گزارشی) که از شبکه هدهد پخش می شود، در استودیو با مهمانان مختلف جشنواره گفتگوی مفصلی داشته و در بخش گزارشی آیین های افتتاحیه، اختتامیه، کارگاه ها و نشست های تخصصی، نمایش فیلم ها و سایر رویدادهای جشنواره را پوشش می دهد.

آیتم اخبار نیز، روزانه به شرح اخبار جشنواره می پردازد و آیتم درحاشیه، که حاشیه های ناب جشنواره را پوشش می دهد، از جمله بخش های این برنامه است.

اجرای سینماهدهد توسط دو مجری و یک گزارشگر انجام می شود.

برنامه تلویزیونی «سینما هدهد» برای دومین دوره متوالی است که به جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد و سال گذشته با تولید ۷۰ دقیقه برنامه به صورت روزانه، طولانی ترین برنامه جشنواره بود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>