سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ مرداد ۱۳۹۷ در ۱:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

«رنگین کمان» جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان را رنگارنگ می‌کند

koodak-rangarang

برنامه تلویزیونی «رنگین کمان» به تهیه‌کنندگی سید محسن مناجاتی در ایام برگزاری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان به پوشش این رویداد می‌پردازد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، در ویژه برنامه‌ «رنگین کمان» از تاریخ ۸ الی ۱۴ شهریورماه، اخبار، حواشی و رویدادهای سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به تصویر کشیده می‌شود. این برنامه ترکیبی و عروسکی به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی و کارگردانی امیر فیضی با اجرای آزاده آل‌ایوب و محمدرضا بهروز گزارش های مستقیمی از شهر اصفهان به عنوان میزبان جشنواره ارائه می‌کند.

این برنامه هشتم تا چهاردهم شهریور ماه از ساعت ۱۵ هر روز به مدت ۴۵ دقیقه از شبکه پنج سیما تقدیم کودکان و نوجوانان و مخاطبان سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می‌شود.

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریورماه ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>