سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ مرداد ۱۳۹۷ در ۳:۳۰ ب.ظ چاپ مطلب

دیدار مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» در پردیس مگامال برگزار شد

aboughiarb-megamall

جواد عزتی، امیر جدیدی، مهدی پاکدل و علی سلیمانی بازیگران فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» در پردیس مگامال به همراه مردم به دیدن این فیلم نشستند.

به گزارش سوره سینما، بعد از نمایش این فیلم که تا نیمه های شب ادامه داشت ودر پردیس سینمایی «مگامال» به پنج سانس فوق العاده رسیده بود. جواد عزتی در صحبت های کوتاهی گفت:«ممنونم که این فیلم را برای دیدن انتخاب کردید و سپاسگزارم از سینما حمایت می کنید .قطعا حمایت های اینچنینی در کیفیت سینما تاثیر مستقیم دارد.»

مهدی پاکدل دیگر بازیگر فیلم «تنگه ابوقریب» نیز گفت: «شما دلگرمی ما هستید. بارها این فیلم را تماشا کردم و همیشه از دیدن جوانهایی که رشید بودند و غیرت داشتند منقلب شدم، ای کاش ذره ای از این غیرت را بعضی ها الان داشتند.»

امیر جدیدی نیز در صحبت هایش ضمن تشکر از مخاطبان این فیلم افزود: «کشور ما هر چه دارد از همین جوانهایی است که قصه انها را دیدید، مثل اینکه ما هر چه داریم از شما عزیزان است و ممنونم این فیلم را انتخاب کردید.»

علی سلیمانی هم در صحبت های کوتاهی به ویژگی های فیلم «تنگه ابوقریب» اشاره کرد و گفت: «این فیلم با استاندارهای خاصی ساخته شده است و نمونه این فیلم در سینمای ایران نیست. فیلم ارزشمندی که نیاز است نسل جوان حتما ان را ببینند و متوجه شوند چه کسانی از این خاک دفاع کرده اند.»

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>