سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ مهر ۱۳۹۷ در ۹:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت معرفی شدند

ekhtetamieh-digital-salamat

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سالن همایش‌های رازی برگزار و برگزیدگان آن معرفی شدند.

به گزارش سوره سینما، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت بعد از ظهر پنج‌شنبه ۲۶ مهر، با حضور دکتر سید محمدهادی ایازی، رییس جشنواره، دکتر محمود تارا، امیرحسین اسدی دبیر جشنواره و اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره برگزار شد و برگزیدگان آن به این شرح معرفی شدند:

برگزیدگان بخش تلفن همراه:

مقام اول: حمید رفیعیان برای رژیم کرفس
مقام دوم: حمیدرضا جمشیدی مقدم برای فیتَب
مقام سوم: مهدی خدادادی برای دکتر ساینا
علیرضا صالحی شایسته تقدیر برای بشقاب

برگزیدگان بخش شبکه های اجتماعی:

سید محمد موسوی شایسته تقدیر برای صفحه اینستاگرام شرکت گروه بهداشتی فیروز

برگزیدگان بخش وبسایت و وبلاگ:

مقام سوم: فرزاد ریانی برای سامانه یکپارچه نوبت دهی آنلاین سینا
مقام دوم: مهدی خدادادی برای دکتر ساینا
مقام اول: سوگل ثابت فر برای شفاجو
آیدا الهی شایسته تقدیر برای آیدا، تجربیات یک بیمار ضایعه نخاعی

برگزیدگان بخش سامانه های هوشمند:

مقام سوم: فرزانه یوسفی پور نماینده شرکت نورو چلنج برای دستیار هوشمند مدیریت استرس

برگزیدگان بخش سرویس‌ها و خدمات:

مقام سوم: فرخ شهریاری برای ابر سلامت
مقام سوم: دکتر مجید کوهی اصفهانی برای به رویان
مقام سوم: وحید کریمانه برای فول فکر

برگزیدگان بخش بازی های رایانه‌ای:

مقام سوم: مهدیس تابع امام برای ویتامید
محمد بیک ملایی شایسته تقدیر برای دونده
شایان شفیعی شایسته تقدیر برای کافه گیم

برگزیدگان بخش نرم افزارهای رایانه‌ای:

دکتر رسول شکیبا شایسته تقدیر برای درمان سینا طب

برگزیدگان بخش هنرهای دیجیتال:

مقام دوم: آرزو مرادی برای انیمیشن بیماری سل
مقام اول: هادی امیری و رها فرجی برای انیمیشن عصر وارونه (دکتریسم)
مقام سوم: مرکز دیجیتال کرمانشاه برای اینفوگرافی اعتیاد اینترنت
دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات برای فعالیت در حوزه ترک دخانیات شایسته تقدیر
دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت شایسته تقدیر

برگزیدگان بخش جنبی (دانشگاهها و سازمانهای مردم نهاد):

دیپلم افتخار برای علی کوزه گر، مجتمع دیجیتال خلیج فارس
دیپلم افتخار ولی اله شجاع پوریان، معاونت اجتماعی شهرداری تهران
دیپلم افتخار مجید ولی محمدی برای موسسه ویکی نیکی
دیپلم افتخار سید تقی نوربخش، سازمان تامین اجتماعی

برگزیدگان بخش جنبی (شرکت برتر):

دیپلم افتخار برای سید محمد موسوی، شرکت فیروز
دیپلم افتخار برای سمیرا سادات شرفی، موسسه مطهر نت پارس

برگزیدگان بخش جنبی(شتاب دهنده برتر):

دیپلم افتخار حمید صرافها، مدیکالیتور
دیپلم افتخار فریدون کورنگی، مَپس
دیپلم افتخار برای ادریس بابایی، آریا سلامت آبتین

برگزیدگان بخش جنبی (استارت آپ برتر سلامت):

دیپلم افتخار برای سید محمود فتاحی معصوم، نوبان
دیپلم افتخار برای سوگل ثابت فر، شفاجو
دیپلم افتخار برای شقایق خلیلی، آزمایش آنلاین
دیپلم افتخار برای محمد سالار اسدی، مادران لک لک ۲
دیپلم افتخار برای بهزاد جلالی، ابرِ سلامت
دیپلم افتخار برای پدرام سلطانی، زوپ
دیپلم افتخار برای گلرخ داوران پورفرد، هاسپیتل

برگزیدگان بخش جنبی(بین الملل):

دیپلم افتخار برای آقای امیر سرکندی موسسه مطهر نت پارس

بخش مقالات توسعه کاربری رسانه های دیجیتال در سلامت

برای مقاله شاخص های ارزیابی کیفیت نرم افزارهای موبایل هلث آقای رسول نوری
برای مقاله دستبند هوشمند حساس به عفونت بیمارستانی خانم نیلوفر چوبین
برای مقاله نظریه بازی ها در طبقه بندی مزاج ها خانم نجمه بهداد


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>