سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ مهر ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

نمایشگاه عکس «قاب‌هایی از آفرینش» در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود

ghabhaee az afarinesh

نمایشگاه انفرادی عکس‌های رضا باقری با عنوان «قاب‌هایی از آفرینش» در گالری پردیس سینمایی ملت افتتاح می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، رضا باقری عکاس مجموعه ی قاب هایی از آفرینش درباره ی آثار این نمایشگاه می گوید:

به هر کجا که می نگریم شاهد به هم ریختگی جالبی می شویم که به زیبایی در قالب یک هماهنگی بزرگ قرار داده شده است. هندسه دقیق در به هم ریختگی مطلق. این سحر و اعجاز طبیعت در عمل است.
زیبایی خالص مردم و آنچه خلق می کنند حیوانات، زمین، آسمان، اقیانوس ها و حتی مرگ! من به عنوان یک شاهد کوچک این معجزه را طی ۶ سال اخیر در قالب های پرتره، مستند، منظره، معماری و زندگی اقوام دور دست در قاره های مختلف عکاسی کرده ام.

این نمایشگاه یک قاب کوچک از مجموعه بزرگ آفرینش است.

نمایشگاه انفرادی عکس رضا باقری با عنوان «قاب‌هایی از آفرینش» با ۲۰ اثر جمعه ۴ ام آبان ماه ساعت ۱۷ الی ۲۰ در محل گالری پردیس ملت با حضور اساتید، مجموعه داران، دوست داران هنر و هنرمندان افتتاح می شود.

علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه تا ۱۱ آبان ماه هر روز از ساعت ۱۱ الی ۲۰ به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>