سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

مراحل فنی مستند «کلیسای سنت استپانوس» به اتمام رسید

Saint-Stepanos

مراحل فنی مستند «کلیسای سنت استپانوس» به کارگردانی مینا آرین و محمدحسین حدادی‌بدری که فیلم‌برداری آن در دیماه ۹۶ آغاز شده بود به اتمام رسید.

به گزارش سوره سینما، مراحل فنی مستند «کلیسای سنت استپانوس» به کارگردانی مینا آرین و محمدحسین حدادی‌بدری به اتمام رسید. این مستند در آذربایجان شرقی فیلمبرداری شده بود.

در این مستند که با هدف معرفی بناهای تاریخی و گردشگری استان آذربایجان شرقی صورت میگیرد به تاریخچه و معرفی بنای کلیسای سنت استپانوس که یکی از زیباترین کلیساها و بناهای جهان محسوب میشود و در شمال استان آذربایجان شرقی و در نزدیکی شهر جلفا قرار دارد، پرداخته شده است. این بنا از لحاظ حجاری های کم نظیرش معروف است.

عوامل این مستند عبارتند از: کارگردان و تهیه کننده: مینا آرین و محمد حسین حدادی بدری، مدیرفیلمبرداری: محمد حسین حدادی بدری، تدوین: مینا آرین، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: علی پاکدل، مجری طرح: احمد شیرازی‌مهر، نویسنده و مدیر تولید: علی دهبان،  پژوهش و گردآوری: محمد حسین حدادی بدری، استودیو پویاپردازان رسانه، گوینده: مهدی سمساری.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>