سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ آبان ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

حضور «آقای گوزن» در بخش رقابتی جشنواره «اکس گراند» آلمان

MrDeer-Exground

انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» به کارگردانی مجتبی موسوی محصول مشترک مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری در بخش رقابتی جشنواره «اکس گراند» آلمان حضور دارد.

به گزارش سوره سینما به نقل از سازمان سینمایی حوزه هنری، انیمشن کوتاه «آقای گوزن» به کارگردانی مجتبی موسوی و تهیه‌کنندگی الهه فرنیا پس از حضور و درخشش در بسیاری از جشنواره‌های بین‌المللی این بار در بخش رقابتی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم «اکس گراند» برای کسب جایزه ۲۰۰۰ یورویی با دیگر آثار راه یافته، به رقابت خواهد پرداخت.

این جشنواره ۲۵ آبان ماه آغاز و تا ۴ آذر ماه در شهر ویسبادن کشور آلمان درحال برگزاری است و این انیمیشن در روزهای ۱ و ۳ آذر ماه به نمایش عموم درخواهد آمد.

همچنین، انیمشن کوتاه «آقای گوزن» هم اکنون در جشنواره بین‌المللی فیلم کوبانی (۲۲ الی ۲۸ آبان) که در کشور سوریه برگزار می‌شود نیز حضور دارد.

انیمشن کوتاه «آقای گوزن» طی ماه گذشته در بسیاری از جشنواره بین‌المللی حضور داشت و جوایزی از جشنواره‌های: کراک (روسیه)، سان اسکرین (آمریکا)، استاپ تریک (لهستان و اسلونی)، انیماتو سویس، کلیک (هلند)، لودز (لهستان) لیندز (اتریش)، وایادولید (اسپانیا) و ری انیمانیا (ارمنستان) کسب نمود.

شایان ذکر است، حضورهای جشنواره‌ای ‌»آقای گوزن» که پخش بین‌الملل آن بر عهده موسسه تصویرسازان سوره سینمای مهر است، در جشنواره‌های خارجی ادامه خواهد داشت.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>