سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

صد‌و‌پنجاهمین «در حلقه رندان» برگزار می‌شود/ ادای دین به مرحوم زرویی‌نصرآباد

rendan-zaruee

صد و پنجاهمین محفل طنز «در حلقه رندان» یکشنبه ۲۵ آذرماه با ادای احترام به موسس اش زنده یاد ابوالفضل زرویی‌نصرآباد در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، محفل طنز «در حلقه رندان» در حالی به نوبت ۱۵۰ می رسد که بنیانگذار آن ابوالفضل زرویی نصرآباد نویسنده و شاعر طنز فقید درگذشته است. این محفل که طبق روال، در آخرین یکشنبه هر ماه برگزار می شود، ۲۵ آذر ماه از ساعت ۱۷ با حضور جمعی از شاعران جوان و پیشکسوت طنز در تالار سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه در جریان خواهد بود.

اجرای این محفل را داریوش کاردان برعهده دارد و اکبر کتابدار پژوهشگر و کارشناس ادبی نیز به بیان یک نکته آموزشی در حوزه طنز می پردازد.

در این محفل همچنین یک مسابقه شرح نویسی بر کاریکاتور میان حاضران برگزار خواهد شد.

محفل شعر طنز «در حلقه زندان» نخستین شب شعر طنز کشور است که به همت ابوالفضل زرویی که نخستین مدیر دفتر طنز حوزه هنری بود، انجام گرفت. این شب شعر در مرداد ماه سال ۱۳۸۰ در حوزه هنری تهران شکل گرفت و بیش از سه سال است که دفتر طنز برگزاری جلسات استانی حلقه رندان را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

گفتنی است این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری دفتر طنز حوزه هنری برگزار می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>