سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

جلال سمیعی مهمان یکصد و پنجاه و چهارمین «در حلقه رندان» می‌شود

dar-halghe-rendan

یکصد و پنجاه و چهارمین محفل طنز «در حلقه رندان» یکشنبه ۲۶ خرداد با حضور جلال سمیعی روزنامه‌نگار و طنزپرداز در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، در تازه ترین شب شعر طنز «در حلقه رندان» جلال سمیعی روزنامه‌نگار و طنزپرداز حضور می یابد. اجرای این محفل را داریوش کاردان نویسنده، بازیگر، کارگردان و طنزپرداز بر عهده دارد. همچنین اشاره به نکات آموزشی درباره ادبیات طنز توسط اکبر کتابدار استاد دانشگاه و کارشناس ادبی از دیگر آیتم های ثابت این برنامه است.

در محفل طنز «در حلقه رندان» تازه ترین سروده ها یا شعرهایی درباره وقایع و رخدادهای روز توسط شاعران پیشکسوت و جوان طنز خوانده می شود.

یکصد و پنجاه و چهارمین نوبت از این شب شعر روز یکشنبه ۲۶ خرداد از ساعت ۱۸ در تالار سوره حوزه هنری واقعی در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ در جریان خواهد بود.

«در حلقه رندان» که از محافل ثابت و ماهانه حوزه هنری است به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر طنز حوزه هنری آخرین یکشنبه های هر ماه برگزار می شود.

حضور در این جلسه برای عموم علاقه مندان به ادبیات طنز آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>