سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۸ در ۴:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

حمایت انجمن بازیگران سینمای ایران از انجمن عکاسان سینما

anjoman-akasan-bazigaran

انجمن بازیگران سینمای ایران ضمن حمایت از پیگیری‌های انجمن عکاسان سینما،بر تداوم این گفت و گوها با سایر صنوف و همچنین با مدیریت سینما تاکید کردند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان سینمای ایران، در پی نشست های هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان سینما با صنوف سینمایی و پی گیری  موضوع امنیت شغلی ،روز دوشنبه ۲۴ تیر ماه ۹۸،جلسه مشترکی با حضور اعضای هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان سینما و هیات مدیره انجمن بازیگران سینمای ایران در محل این انجمن تشکیل شد و پیرامون مسئله امنیت شغلی و شرایط به وجود آمده در این خصوص گفت و گو و تبادل نظر شد.

انجمن بازیگران سینمای ایران ضمن حمایت از پیگیری های انجمن صنفی عکاسان سینما،بر تداوم این گفت و گوها با سایر صنوف و همچنین با مدیریت سینما تاکید کردند. موضوع امنیت شغلی برای تمامی صنوف و ایجاد شرایط مناسب فعالیت حرفه ای برای اعضای صنوف سینمایی را مورد تایید قرار دادند.

در این جلسه فاطمه معتمد آریا و علی نیک رفتار روسای  هر دو صنف و خانم افسانه چهره آزاد و آقایان آتیلا پسیانی،حبیب رضایی،محمد فوقانی،حسن شجاعی و مهدی حیدری اعضای هیات مدیره دو صنف در این جلسه حضور داشتند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>