سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

گلستان و آذربایجان غربی میزبان کارگاه‌های سوگواره هنر عاشورایی شدند

soogvare-honar-ashooraee

کارگاه های آموزشی هنرهای تجسمی ویژه دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی حوزه هنری در استان‌های گلستان و آذربایجان غربی آغاز به کار کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، همزمان با فعالیت دبیرخانه دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی، کارگاه های پوستر در استان‌های گلستان و آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

کارگاه های پوستر با حضور حسین چمن‌خواه و علیرضا مینادشتی کشاورزی در آذربایجان غربی روزهای ۲۱ الی ۲۳ شهریور و با حضور سیدحمید شریفی آل‌هاشم و علیرضا حصارکی در استان گلستان روزهای ۲۵ تا ۲۷ شهریور برگزار می شوند.

این کارگاه ها به همت مرکز تجسمی حوزه هنری، موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری حوزه هنری مراکز استان ها برگزار می شوند. علاقه مندان به حضور در این جلسات می توانند به حوزه هنری شهر خود مراجعه کنند.

آخرین مهلت ارسال اثر به دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی ۶ مهر ماه امسال اعلام شده است. فراخوان و جزییات این سوگواره در سایت www.artfest.ir قرار دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>