سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱:۲۷ ب.ظ چاپ مطلب

جدول نمایش هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید منتشر شد

khorshid-fest

هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید از روز دوشنبه هشتم مهرماه در خانه هنرمندان ایران آغاز به کار می‌کند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، برنامه نمایش های این رخداد سینمایی بین المللی مشخص شد. هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید از روز دوشنبه ۸ مهر ماه از ساعت ۱۴:۳۰ در خانه هنرمندان ایران آغاز به کار کرده و در روزهای بعد در دو نوبت صبح و عصر با برگزاری ورکشاپ ها و کارگاه های تخصصی با حضور فیلمسازان و نمایش فیلم های سینمای مستقل تجربه گرا تا روز پنجشنبه ۱۱ مهر ماه به کار خود ادامه می دهد.

سانس های نمایش فیلم این جشنواره از ساعت ۱۴:۳۰ در روزهای یاد شده آغاز و تا ساعت ۲۳ ادامه می یابد. همچنین ورکشاپ های جشنواره نیز در ساعات ۱۰ الی ۱۱:۳۰ و ۱۱:۴۵ تا ۱۳:۱۵ در جریان خواهد بود.

khorshid-barnameh

هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید شامل بخش های مسابقه فیلم مستقل تجربه گرا، مسابقه ویدیوآرت، مروری بر سینمای تجربی آلمان و بخش ویژه بازآفرینی شهری می شود و دبیری آن را مهدی یارمحمدی برعهده دارد.

آدرس سایت جشنواره www.khorshidfilmfestival.com است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>