سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ تیر ۱۳۹۹ در ۱۱:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

انصراف فیلم «پیشی میشی» از اکران در سینماها

pishi mishi

احمد احمدی تهیه‌کننده فیلم «پیشی میشی» انصراف خود را از اکران در سینماها اعلام کرد.

به گزارش سوره سینما، در حالی که قرار بود فیلم «پیشی میشی» به کارگردانی حسین قناعت از ۲۵ تیر اکرانش بر اساس مصوبه شورای صنفی نمایش در سینماها آغاز شود تهیه کننده این فیلم انصراف خود را از اکران اعلام کرد.

احمد احمدی درباره دلایل این انصراف گفت: درخواست ما برای اکران «پیشی میشی» به قبل از موج تازه کرونا باز می گردد. ما بر اساس آنچه اعلام شده بود تصور می‌کردیم زیرساخت های لازم برای اکران آماده است، کرونا هم فروکش کرده بود و قرار بود همه سینماها باز شوند اما حالا با گسترش دوباره کرونا و تعطیلی دوباره سینماها بخصوص در شهرستان ها چاره ای جز انصراف از اکران نداریم.

تهیه کننده فیلم های «ردکارپت» و «لازانیا» در ادامه گفت: «پیشی میشی» یک فیلم مستقل است که بدون هر گونه کمک و وام دولتی ساخته شده و به عنوان بخش خصوصی اکران فیلم در این شرایط دشوار است و می تواند به نابودی فیلم مبدل شود. شرایط فعلی نیازمند حمایت است و از طرف دیگر مخاطب این فیلم خانواده و کودکان هستند و با شرایطی که کرونا بوجود آورده حفظ سلامت مخاطبان سینما مهمتر است لذا تصمیم گرفتیم از اکران این فیلم انصراف بدهیم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>