سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۰:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

ایرانسل هم به کمک هیأت آنلاین آمد/ امضای تفاهم‌نامه برای محرم حسینی

heyatonline-irancell

در دیدار هیأت امنای هیأت آنلاین با مدیرعامل ایرانسل، تفاهمنامه‌ای برای برگزاری محرمی پرشور در دوران شیوع کرونا به امضای طرفین رسید.

به گزارش سوره سینما، بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل در دیدار با اعضای هیأت امنای هیأت آنلاین گفت: کارتان تجربه جدید و موفقی بود. ما چنین سرویسی نداشتیم و با توجه به شرایط فعلی کشور، این کار و سبک زندگی جدید در آینده رونق بیشتری هم پیدا خواهد کرد.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن ماه محرم امیدواریم این سرویس بتواند برای مخاطبان کارساز باشد. متولیان ایرانسل نیز چه با ترافیک رایگان و چه مباحث زیرساختی کمک می کنند.

مدیرعامل ایرانسل تاکید کرد: در صددیم تیزر تلویزیونی را نیز برای این موضوع آماده کنیم تا مردم بیشتر با هیأت آنلاین آشنا شوند و این سرویس در کشور بیشتر جا بیفتد.

عباسی آرند یادآور شد: از اینکه در کنار خادمان انقلابی هیأت آنلاین قرار گرفته ایم خوشحالیم و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

وی در پایان گفت: ما برای استفاده از تمام ظرفیت های ایرانسل چه سایت چه اپلیکیشن و پیامک و دیگر پلتفرهایمان همچون لنز برای یاری طرح هیأت آنلاین اعلام آمادگی و از کار نیک شما تشکر می کنیم.

سامانه هیأت آنلاین به آدرس heyatonline.ir بستری برای پخش زنده هیئات و مراسم های مذهبی است که ترافیک استفاده از آن برای کاربران در کلیه اپراتورها رایگان است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>