سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۴ آبان ۱۳۹۹ در ۳:۰۰ ب.ظ چاپ مطلب

رونمایی از پوستر اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»

poster-selfie20-site

در آستانه پایان اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، پوستر این رویداد سینمایی با طرحی از مریم دوستی، عکاسی توسط بابک برزویه و اجرای شاهین علوی رونمایی شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، پوستر این رویداد با محوریت موضوع کرونا و نشاط اجتماعی و ارتباط با سینما که عکسی از سارا والیانی بازیگر تئاتر و تلویزیون را دربرمی گیرد، منتشر شد.

آیین اختتامیه اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» نیز با حضور جمع محدود و نمایندگان هیات‌های انتخاب و داوری، دبیر و روابط عمومی جشنواره دوشنبه ۵ آبان از ساعت ۱۷ در سالن اشراق ایوان شمس برگزار می شود.

در این مراسم که به دلیل محدودیت های کرونا بدون حضور برگزیدگان برگزار می شود، اسامی منتخبان در بخش های مختلف اعلام شده و جوایزشان ارسال خواهد شد.

اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به دبیری مریم دوستی با همراهی سازمان سینمایی، وزارت بهداشت، سازمان شهرداری تهران، کمیسیون ملی یونسکو، سامانه هاشور و مرکز نوآوری صبا در حال برگزاری است.

poster-selfie20


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>