سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در ۳:۱۶ ب.ظ چاپ مطلب

فصلنامه «سینماحقیقت» منتشر شد

faslname-haghighat

فصلنامه تخصصی «سینماحقیقت» همراه با گفتگوی اختصاصی با جاشوآ اپنهایمر مستندساز پست مدرنیست منتشر شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این شماره علاوه بر گفت‌ و گوی اختصاصی با جاشوآ اُپنهایمر، گفت‌وگوی مهرداد اسکویی با دکتر احمد الستی، گفت‌وگوی امید بنکدار با محمدرضا اصلانی و پرونده‌ای به یاد منوچهر طیاب و خسرو سینایی منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند نقش «vod» و اکران آنلاین در تولید و عرضه فیلم مستند، پرونده عناصر دراماتیک در فیلم مستند، پرونده سینمای مستند تجربی و آوانگارد، گفت‌وگو با مرتضی پایه‌شناس کارگردان مستند «گلوله‌باران»، گفت وگو با فرزاد خوشدست کارگردان مستند «خط باریک قرمز» و نقد و تحلیل مستندهای روز ایران و جهان را در این شماره بخوانند.

فصلنامه تخصصی «سینماحقیقت» با گفته‌ها و نوشته‌هایی از کیومرث وجدانی، جاناتان روزنبام، خسرو دهقان، جواد طوسی، زویی رابرتسون، همایون امامی، اسعد نقشبندی، پرویز جاهد، مازیار فکری ارشاد، پوریا ذوالفقاری، رضا صائمی، سحر عصرآزاد، پوریا جهانشاد و جمعی از دیگر نویسندگان و منتقدان سینمای ایران و جهان در فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک و صوتی فیدیبو fidibo.com برای دوستداران سینمای مستند در دسترس است.

دوره جدید فصلنامه «سینماحقیقت» در ۲۰۰ صفحه منتشر شده، محمد حمیدی‌مقدم مدیر مسئول، علی فرهمند دبیر تحریریه و ایمان رفاقتی مدیر هنری این مجله هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>