سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ مهر ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۰ ق.ظ چاپ مطلب
با بازی بهروز شعیبی و حمید گودرزی/

«پسران مهتاب» پس از ۱۲ سال برای اکران آماده می‌شود

mehdi-vedadi

مهدی ودادی از آماده نمایش شدن فیلم «پسران مهتاب» که ۱۲ سال توقیف بود تا دو ماه دیگر خبر داد.

مهدی ودادی از آماده نمایش شدن فیلم «پسران مهتاب» که ۱۲ سال توقیف بود تا دو ماه دیگر خبر داد.

ودادی کارگردان سینما درباره فعالیت‌های اخیر خود به سوره سینما گفت: این روزها مشغول تدوین فیلم «پسران مهتاب» هستم. این فیلم را ۱۲ سال پیش ساختم که آن زمان توقیف شد و امسال طی توافقاتی که با فارابی داشتیم قصه‌ای در تکامل قصه قبلی نوشتیم و همان فیلم را با همان بازیگران بازسازی کردیم. این فیلم داستان یک خانم خبرنگار است که دارد گزارشی از زندگی جوانانی تهیه می‌کنند که تقریبا هدف مشخصی در زندگی ندارند و بیشتر وقتشان به بطالت می‌گذرد در ادامه با قصه آدم‌های فیلم آشنا می‌شویم. احتمالا اولین نمایش فیلم در جشنواره فجر امسال خواهد بود.

کارگردان «زن، مرد، زندگی» گفت: حمید گودرزی، شیوا خنیاگر، بهروز شعیبی، سحر ذکریا و … در «پسران مهتاب» بازی می‌کنند. خیلی از بخش‌ها را دوباره فیلمبرداری کردیم. صداگذاری را ایرج شهزادی انجام می‌دهد. فیلم تقریبا دو ماه دیگر آماده نمایش می‌شود. فیلمنامه‌ای در حال نگارش داشتم به نام «سکوت» که چون درگیر «پسران مهتاب» شدم نگارشش متوقف شد. بعد از فراغت از «پسران مهتاب» نگارش مجدد آن را آغاز می‌کنم. این فیلم داستان یک محکوم به اعدام است.

مهدی ودادی کارگردانی فیلم‌های سینمایی «با من بیا»، «ستاره‌های سربی» و … را در کارنامه داشته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>