سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۳۰ خرداد ۱۴۰۳ در ۱:۴۷ ب.ظ چاپ مطلب

«دوست خیالی» را همزمان در تهران، مشهد و شیراز ببینید

IF

نسخه دوبله‌شده فیلم سینمایی فانتزی «دوست خیالی»، در سه شهر کشور برای مردم به صورت همزمان اکران می‌شود.

به گزارش سوره سینما، فیلیموکودک در نظر دارد تا فیلم سینمایی «دوست خیالی» (IF) به کارگردانی جان کرازینسکی را علاوه بر تهران، در شهرهای مشهد و شیراز هم اکران کند.

بر همین اساس روز پنجشنبه، ۳۱ خردادماه، پردیس سینمایی گلستان در شیراز، پردیس سینمایی مهرکوهسنگی در مشهد و پردیس سینمایی بام نیایش در تهران، میزبان علاقه‌مندان به تماشای این اثر خواهند بود.

«دوست خیالی» به صورت اختصاصی توسط فیلیموکودک با دوبله سورن آماده شده و این نسخه قرار است در اکران پیش رو به نمایش دربیاید.

فیلم داستان دختری به نام بی را روایت می‌کند که توانایی خاصی دارد. او قادر است دوستان خیالی افراد را ببیند. در ابتدا این تواناییِ بخصوص بی را به وحشت می‌اندازد اما به مرور به دیدن موجودات خیالی کوچک و بزرگ عادت می‌کند. در ادامه او متوجه می‌شود که تنها کسی نیست که از این ویژگی بهره‌مند است. همسایه طبقه بالایی بی نیز می‌تواند دوستان خیالی افراد را ببیند و آن‌ها باهم آشنا می‌شوند و تازه قصه از اینجا آغاز می‌شود… .

«دوست خیالی» جزو سینمایی‌هایی است که با وجود داستان فانتزی، برای تماشای خانوادگی مناسب است و علاوه بر بچه‌ها، بزرگ‌ترها نیز در گروه سنی این اثر تعریف می‌شوند.